Nazwa pracodawcy:
SIXT Rent a Car

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016927pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice, Międzynarodowy Port
województwo: śląskie

Kierowca kat. B

Opis stanowiska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie aut na wynajem/opieka nad flotą zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Podstawienie/odbiór samochodów do/od klientów na terenie Polski i UE

  • Wyjazdy na delegacje zlecone przez przełożonego

  • Odprowadzanie/odbieranie samochodów z serwisów, odbiór nowych samochodów

Wymagania
WYMAGANIA:

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w bezkolizyjnym prowadzeniu pojazdów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność i komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności współpracy z klientem

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę na pół etatu

  • Pakiet medyczny

  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach

  • Platforma e-learningowa do nauki języków