Nazwa pracodawcy:
NES Global Talent

Data dodania:
2024-05-06

Nr referencyjny:
9011434pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Specjalista / Specjalistka ds. formalno – prawnych

Opis stanowiska
Będziesz zajmować się:

  • sporządzaniem i weryfikacją umów

  • udziałem w negocjacjach umów

  • zarządzaniem obiegiem dokumentów w firmie (archiwizacja umów, prowadzenie baz danych, werfyikacja dokumentów)

  • analizą i przygotowywaniem umów/dokumentów związanych z udziałem w postępowaniach przetargowych

  • obsługą formalno – prawną realizowanych inwestycji

Wymagania
To rola dla Ciebie jeśli:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znasz dobrze branżę elektroenergetyczną

  • posiadasz wyższe wykształcenie na kierunku: prawo, administracja lub pokrewne

  • znasz język angielski lub niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

  • posiadasz wiedzę z zakresu zamówień publicznych

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość pracy hybrydowej

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie