Nazwa pracodawcy:
GEODIS Road Network Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016525pra

Miejsce pracy:
Polska, Sosnowiec
województwo: śląskie

Spedytor Całopojazdowy Krajowy i Międzynarodowy

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych całopojazdowych

  • Realizacja założeń budżetowych

  • Praca na giełdach transportowych

  • Budowanie długofalowej współpracy z Klientami oraz ich rozwój

  • Prowadzenie aut oraz kontrolowanie przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie pojawiających się trudności

  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów transportowych

  • Dbanie o najwyższą jakość usług transportowych oferowanych Klientom

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy Spedytora Całopojazdowego minimum 2 lata

  • Doświadczenie w pracy na giełdach transportowych i platformach

  • Dobra znajomość rynku przewoźników

  • Doświadczenie w „prowadzeniu aut”

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu przewoźników

Oferujemy
To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • System premiowy

  • Prywatna bezpłatna opieka medyczna

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Karta zniżkowa na paliwo na stacjach Orlen

  • Karty sportowe

  • Szkolenia i kursy

  • Konkursy z nagrodami

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • System wdrożenia "Smart Start"