Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
1185446

Miejsce pracy:
Polska, Chrzanów

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Procurement Project Manager (Packaging)

Opis stanowiska
Obecnie dla naszego Klienta zlokalizowanego w Chrzanowie prowadzimy rekrutację na stanowisko Procurement Project Manager - Packaging.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Stworzenie i koordynowanie projektu zakupowego
  • Zaplanowanie i omawianie etapów oraz celu realizacji projektu z innymi zespołami
  • Organizowanie przetargów
  • Wyszukiwanie i wybór dostawców, pozyskiwanie ofert, negocjacje warunków umów
  • Analizy ofert, kosztów i dostawców
  • Prowadzenie projektów oszczędnościowych
  • Monitorowanie i raportowanie KPI

Idealny kandydat posiada:
  • Co najmniej 10-letnie doświadczenie w zakresie zakupów strategicznych opakowań
  • Doświadczenie w negocjacji i zarządzaniu umowami
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Doskonałe umiejętności analityczne

Nasz Klient oferuje:
  • Ciekawą pracę
  • Medicover

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.